Δηλώσεις συμμετοχής στα μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας 2018-19

Παρακαλούνται οι Γονείς-Κηδεμόνες που επιθυμούν τα παιδιά τους να παρακολουθήσουν μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας, να καταθέσουν αίτηση-δήλωση στη γραμματεία του σχολείου δηλώνοντας από 1 μέχρι 6 μαθήματα. Οι αιτήσεις θα γίνονται δεκτές μέχρι 2-11-2018. Την αίτηση-δήλωση μπορείτε να τη βρείτε στη γραμματεία του σχολείου ή να την κατεβάσετε πατώντας εδώ.

Η ακριβής ημερομηνία έναρξης των μαθημάτων και τα σχολεία που θα λειτουργήσουν ως κέντρα ενισχυτικής διδασκαλίας θα ανακοινωθούν σε μεταγενέστερο χρόνο.