Υπεύθυνες δηλώσεις για ημερήσιες εκδρομές της Β’ και Γ’ Τάξης 2024

Σας ενημερώνουμε ότι στις 16 Μαΐου 2024 πρόκειται να πραγματοποιηθούν ημερήσιες εκδρομές για τη Β’ και Γ’ Τάξη 2024.

Οι προορισμοί είναι οι ακόλουθοι:

Β΄ τάξη: Δελφοί

Γ΄ τάξη: Καλάβρυτα

Οι υπεύθυνες δηλώσεις μοιράστηκα στους μαθητές και θα κατατίθενται στο σχολείο είτε αυτοπροσώπως είτε με θεωρημένο το γνήσιο της υπογραφής (μέσω ΚΕΠ ή άλλης αρμόδιας δημόσιας υπηρεσίας).

Καταληκτική ημερομηνία κατάθεσης υπεύθυνων δηλώσεων: Τετάρτη 13 Μαρτίου 2024.

Το κόστος συμμετοχής της εκδρομής είναι περίπου 15€.

Εκδρομές προγραμμάτων πινγκ πονγκ

Για την εκδρομή του προγράμματος του τμήματος ΄πολύ καλών΄ του πίνγκ πόνγκ στη Γαλλία υπήρξαν τρεις προτάσεις , η πρώτη από την εταιρία PVS με 870 ευρώ ανά άτομο, η δεύτερη από την εταιρία ΄΄ΔΩΔΩΝΗ ΤΡΑΒΕΛ΄΄ με 895 ευρώ ανά άτομο και η τρίτη από την εταιρία ΄΄Τράβελ Πρότζεκτ΄ με 795 ευρώ ανά άτομο. Επιλέχθηκε η τρίτη.

Για την εκδρομή των άλλων δύο προγραμμάτων του πίνγκ πόνγκ , δηλαδή των τμημάτων ΄΄προχωρημένων΄΄ και ΄΄ αρχαρίων΄΄ για την Άρτα- Γιάννενα στις 27/03/24 υπήρξαν επίσης τρεις προτάσεις, η πρώτη από την εταιρία ΄΄ΜΑΝΕΣΣΙΣ΄΄ με 250 ευρώ ανά άτομο, η δεύτερη από την εταιρία ΄΄at holidays΄΄ με 250 ευρώ ανά άτομο και η τρίτη από την εταιρία ΄΄Τράβελ πρότζεκτ΄΄ με 245 ευρώ ανά άτομο . Επιλέχτηκε σε αυτή τη περίπτωση η τριτη εταιρία.

Ιδιωτικό συμφωνητικό

Αριθμ Ασφ. P2311005350