Αλλαγές στο Ωρολόγιο Πρόγραμμα

Από τη Δευτέρα 5/11/2018 ισχύει τροποποιημένο ωρολόγιο πρόγραμμα. Για να το δείτε ακολουθήστε τους συνδέσμους "Το σχολείο μας" - "Πρόγραμμα μαθημάτων"

Εκτάκτως την Πέμπτη 15-11-18 Τα τμήματα Α4, Β5, Γ1, Γ3 θα σχολάσουν με τη λήξη της 5ης ώρας (12:35).

Δηλώσεις συμμετοχής στα μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας 2018-19

Παρακαλούνται οι Γονείς-Κηδεμόνες που επιθυμούν τα παιδιά τους να παρακολουθήσουν μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας, να καταθέσουν αίτηση-δήλωση στη γραμματεία του σχολείου δηλώνοντας από 1 μέχρι 6 μαθήματα. Οι αιτήσεις θα γίνονται δεκτές μέχρι 2-11-2018. Την αίτηση-δήλωση μπορείτε να τη βρείτε στη γραμματεία του σχολείου ή να την κατεβάσετε πατώντας εδώ.

Η ακριβής ημερομηνία έναρξης των μαθημάτων και τα σχολεία που θα λειτουργήσουν ως κέντρα ενισχυτικής διδασκαλίας θα ανακοινωθούν σε μεταγενέστερο χρόνο.

Δηλώσεις συμμετοχής στα μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας σχολικού έτους 2017-18

Παρακαλούνται οι Γονείς-Κηδεμόνες που επιθυμούν τα παιδιά τους να παρακολουθήσουν μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας, να καταθέσουν αίτηση-δήλωση στη γραμματεία του σχολείου δηλώνοντας από 1 μέχρι 6 μαθήματα. Οι αιτήσεις θα γίνονται δεκτές μέχρι 30-10-2017. Την αίτηση-δήλωση μπορείτε να τη βρείτε στη γραμματεία του σχολείου ή να την κατεβάσετε πατώντας εδώ.