Αλλαγές στο Ωρολόγιο Πρόγραμμα.

Από την Τρίτη 21/1/2020 ισχύει καινούργιο ωρολόγια πρόγραμμα.

Ενημερωθείτε ακολουθώντας τους συνδέσμους: Το σχολείο μας - Πρόγραμμα μαθημάτων

Τη Δευτέρα 27/1/2020 τα τμήματα Β2, Β3, Γ1 και Γ5 θα σχολάσουν μετά το τέλος της 6ης ώρας (13:25).

Δηλώσεις συμμετοχής στα μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας 2018-19

Παρακαλούνται οι Γονείς-Κηδεμόνες που επιθυμούν τα παιδιά τους να παρακολουθήσουν μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας, να καταθέσουν αίτηση-δήλωση στη γραμματεία του σχολείου δηλώνοντας από 1 μέχρι 6 μαθήματα. Οι αιτήσεις θα γίνονται δεκτές μέχρι 2-11-2018. Την αίτηση-δήλωση μπορείτε να τη βρείτε στη γραμματεία του σχολείου ή να την κατεβάσετε πατώντας εδώ.

Η ακριβής ημερομηνία έναρξης των μαθημάτων και τα σχολεία που θα λειτουργήσουν ως κέντρα ενισχυτικής διδασκαλίας θα ανακοινωθούν σε μεταγενέστερο χρόνο.

Δηλώσεις συμμετοχής στα μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας σχολικού έτους 2017-18

Παρακαλούνται οι Γονείς-Κηδεμόνες που επιθυμούν τα παιδιά τους να παρακολουθήσουν μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας, να καταθέσουν αίτηση-δήλωση στη γραμματεία του σχολείου δηλώνοντας από 1 μέχρι 6 μαθήματα. Οι αιτήσεις θα γίνονται δεκτές μέχρι 30-10-2017. Την αίτηση-δήλωση μπορείτε να τη βρείτε στη γραμματεία του σχολείου ή να την κατεβάσετε πατώντας εδώ.