Ενημέρωση

Το σχολικό έτος 2019-20 είχε οργανωθεί τριήμερη εκδρομή στα Τρίκαλα από τον δ/ντη κ. Ξαρχάκο Κωνσταντίνο. Η εκδρομή δεν πραγματοποιήθηκε λόγω covid-19. Όποιος γονέας είχε παιδί που ήταν στη λίστα αυτής της εκδρομής μπορεί να επισκεφτεί τη Διεύθυνση του σχολείου με υπεύθυνη δήλωση επικυρωμένη μέσω gov.gr και να παραλάβει το αντίστοιχο ποσό.

Ενημέρωση Γονέων (επικαιροποίηση 3/12/2021)

Η δια ζώσης ενημέρωση για την πρόοδο των μαθητών θα γίνεται κατόπιν τηλεφωνικού ραντεβού (στο 2105136686). Κατά την προσέλευσή τους οι γονείς/κηδεμόνες θα πρέπει να επιδεικνύουν πιστοποιητικό εμβολιασμού, ή πιστοποιητικό νόσησης, ή εργαστηριακό τεστ (rapid ή PCR) 48ωρου.

Οι μέρες και ώρες που είναι διαθέσιμος ο κάθε εκπαιδευτικός από 6/12/2021 αλλάζουν λόγω τροποποίησης του ωρολόγιου προγράμματος. Για τις νέες ώρες πατήστε εδώ