Εγγραφές μαθητών/ μαθητριών σε όλες τις τάξεις για το σχ. έτος 2023-24

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες, σας ενημερώνουμε ότι για να ολοκληρωθεί η εγγραφή των μαθητών/μαθητριών σε όλες τις τάξεις του Γυμνασίου, θα πρέπει να μας προσκομίσετε Υπεύθυνη Δήλωση με τα στοιχεία επικοινωνίας σας μέχρι και τις 8 Σεμπτεμβρίου 2023 (τηλέφωνα, e-mail, διεύθυνση κατοικίας). (Κατεβάστε την Υπεύθυνη Δήλωση )

Οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών που εγγράφονται στην Α' τάξη  θα πρέπει επιπλέον να προσκομίσουν Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή/τριας (ΑΔΥΜ) συμπληρωμένο από τον ιατρό που παρακολουθεί το παιδί. Σε ανανέωση του ΑΔΥΜ οφείλουν να προβούν και οι γονείς - κηδεμόνες όλων των μαθητών των οποίων το δελτίο υγείας δεν βρίσκεται πλέον σε ισχύ (Κατεβάστε το ΑΔΥΜ )

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να μας αποστείλετε την υπεύθυνη δήλωση ηλεκτρονικά θα πρέπει αυτή να φέρει το γνήσιο της υπογραφής (από ΚΕΠ) ή να έχει εκδοθεί μέσω της διαδικασίας "Έκδοση υπέυθυνης δήλωσης" από την ιστοσελίδα www.gov.gr.