Επιτυχία του σχολείου μας στον 2ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής !

Στον 2ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής Γυμνασίου που πραγματοποιήθηκε τον Μάρτιο του 2014 συμμετείχαν χιλιάδες μαθητές από όλη την Ελλάδα.

Ανάμεσα στους εκατό μαθητές της Β? Γυμνασίου που βραβεύονται, βρίσκεται στην 40η θέση η μαθήτρια του σχολείου μας Ντούκου Ευτυχία από το τμήμα Β3.

Επίσης, ανάμεσα στους εκατό μαθητές της Γ? Γυμνασίου που βραβεύονται, βρίσκεται στην 75η θέση η μαθήτρια του σχολείου μας Πέτκου Παρασκευή (Εύα) από το τμήμα Γ4.

Συγχαίρουμε την Ευτυχία και την Εύα για την επιτυχία τους, όπως επίσης τη Μαρία Καλλέ από το Β1, τον Χρήστο Σκρέτη από το Β4, την Ειρήνη Σπανού από το Β4, την Ελένη Τζανέτου από το Β4, τον Λευτέρη Φλαμπούρη από το Β4, τον Παρασκευά Φαρούπο από το Γ4 και τον Παναγιώτη Παρασκευόπουλο από το Γ4 που έλαβαν μέρος στο διαγωνισμό.

Τα αποτελέσματα του διαγωνισμού εδώ

Σχετικά με τη βράβευση ή την απονομή διπλωμάτων θα υπάρξει ανακοίνωση στον

διαδικτυακό τόπο http://micro-kosmos.uoa.gr