Ηλεκτρονική Τάξη (η - τάξη) του 50ου Γυμνασίου Αθήνας

Επισκεφτείτε την Ηλεκτρονική Τάξη (η-τάξη) του σχολείου μας προκειμένου να βρείτε διδακτικό υλικά στο πλαίσιο της Ασύγχρονης εξ αποστάσεως Εκπαίδευσης. Πατήστε τον παρακάτω σύνδεσμο ή το εικονίδιο "50ο Γυμνάσιο. η-τάξη" στο κάτω μέρος της σελίδας. (Για να συνδεθείτε πρέπει να χρησιμοποιήσετε τα στοιχεία του ατομικού λογαριασμού σας στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο).

Ηλεκτρονική Τάξη (η-τάξη) 50ου Γυμνασίου Αθήνας

Αν οι γονείς/κηδεμόνες σας δεν σας έχουν ακόμα εγγράψει στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο (sch.gr) ώστε να αποκτήσετε ατομικό λογαριασμό, θα πρέπει να ακολουθήσουν τις οδηγίες που θα βρουν στον παρακάτω σύνδεσμο :

Οδηγίες για την εγγραφή μαθητών/τριών στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο. (Η εγγραφή πραγματοποιείται από τον κηδεμόνα)