Πρόσκληση των Γονέων των μαθητών της Α' τάξης σε συνάντηση την Τετάρτη 9-10-2019

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες των μαθητών της Α' τάξης, σας προσκαλούμε τη Τετάρτη 9 Οκτωβρίου 2019, στις 18:00, σε συνάντηση στην αίθουσα εκδηλώσεων του Σχολείου μας, προκειμένου να ενημερωθείτε από τη Διεύθυνση για τη λειτουργία της σχολικής μονάδας και από τους εκπαιδευτικούς για το περιεχόμενο, τους στόχους, τον τρόπο εργασίας και τη διαδικασία της αξιολόγησης όσον αφορά τα γνωστικά τους αντικείμενα.

Θεωρούμε ότι η παρουσία σας είναι απαραίτητη για την καλή πρόοδο των παιδιών και την ομαλή λειτουργία του Σχολείου.