Αλλαγές στο Ωρολόγιο Πρόγραμμα

Από τη Δευτέρα 3/12/2018 ισχύει τροποποιημένο ωρολόγιο πρόγραμμα. Για να το δείτε ακολουθήστε τους συνδέσμους "Το σχολείο μας" - "Πρόγραμμα μαθημάτων"

Την Πέμπτη 13-12-2018 δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα.

Την Παρασκευή 14-12-2018 θα πραγματοποιηθεί διδακτική επίσκεψη για τους μαθητές των τμημάτων Α4, Α5, Α6.

Το ωρολόγιο πρόγραμμα θα τροποποιηθεί ως εξής:

τα τμήματα Α3, Α4,Α5,Α6 Β2 και Β3 θα σχολάσουν με τη λήξη της 5ης ώρας (12:35)

Δηλώσεις συμμετοχής στα μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας 2018-19

Παρακαλούνται οι Γονείς-Κηδεμόνες που επιθυμούν τα παιδιά τους να παρακολουθήσουν μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας, να καταθέσουν αίτηση-δήλωση στη γραμματεία του σχολείου δηλώνοντας από 1 μέχρι 6 μαθήματα. Οι αιτήσεις θα γίνονται δεκτές μέχρι 2-11-2018. Την αίτηση-δήλωση μπορείτε να τη βρείτε στη γραμματεία του σχολείου ή να την κατεβάσετε πατώντας εδώ.

Η ακριβής ημερομηνία έναρξης των μαθημάτων και τα σχολεία που θα λειτουργήσουν ως κέντρα ενισχυτικής διδασκαλίας θα ανακοινωθούν σε μεταγενέστερο χρόνο.